Pronájem bytu, 5+1 a větší, 202 m2

Balkón
Terasa
4. ze 4

Luxusní byt v prestižní residenční čtvrti u parku Riegerovy sady K pronájmu luxusní mezonetový byt 5+1 v secesním domě s výtahem o celkové velikosti 202 m2 ve 4+5. patře. Byt se pronajímá nezařízený a tvoří ho vstupní hala, obývací pokoj, kuchyně, jídelna, 4 ložnice, 3 koupelny, prádelna s pračkou a sušičkou, komora, balkon v jedné z ložnic a terasa. Ze střešní terasy je nádherný výhled na Prahu a Pražský hrad. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči jako lednice, mrazák, varná deska, trouba, digestoř, myčka na nádobí. Na podlaze jsou parkety a mramor. V jedné koupelně je sprchový kout s WC, v další je vana, bidet, WC. K dispozici jsou telefon/internet/satelit, alarm, bezpečnostní dveře, možnost parkování v garáži za poplatek. Budova se nachází v 5 minutách od stanice metra Jiřího z Poděbrad - A. Do centra Prahy se dostanete do 20 min. MHD i pěšky. V okolí bytu se nachází spousta příjemných restaurací, kaváren, barů, galerií. Byt je v těsné blízkosti jednoho z nejvyhlášeňejších parků Riegrovy sady, který kromě procházek a relaxace nabízí bohaté sportovní vyžití, jelikož se zde nachází sportoviště TJ Sokol Královské Vinohrady s bazénem a širokou nabídkou sprotovních aktivit. Nádherný byt na fantastickém místě.