Zástupci

Hlavní město Praha

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk, MBA

zástupce pro Prahu 3

Telefon: 702 177 006

Lektor, obchodník, manažer, makléř, spolumajitel a zakladatel společnosti Úspěšné reality s.r.o. V minulosti působil v mezinárodní obchodní společnosti na postu personálního ředitele, kde obdržel mezinárodní ocenění za nový a efektivní výběr obchodníků. Následně se již jako výkonný ředitel také věnoval aktivně obchodní činnosti a realizoval úspěšné prodeje v řádu mnoha miliónů korun. Dokázal svojí obchodní metodou zefektivnit firemní veletrhy, publikoval v odborných časopisech. Je také držitelem koncese na výuku střelby z dlouhých a krátkých zbraní. Reality nejen přednáší, ale i sám jako makléř aktivně prodává.

 

Bc. Roman Machník, MBA

Bc. Roman Machník, MBA

zástupce pro Prahu 4

Kontaktní místo:
Čerčanská 2054/4
140 00 Praha 4-Krč

Telefon: 739 341 011

V realitách působím již od roku 2007 a díky svým bohatým zkušenostem, konstruktivnímu a analytickému způsobu myšlení, ovšem zároveň i s maximálně osobním a lidským přístupem ke každému klientovi jsem schopen s řešením prakticky každé různě složité situace týkající se realit. Jsem majitelem realitní kanceláře Dumrealit.cz Exclusive a zároveň se i nadále věnuji realitám a svým klientům, jsem rovněž i certifikovaným specialistou na prověřování stavu nemovitosti, manažerem obchodu Národního realitního holdingu a v neposlední řadě i zástupcem Realitní komory ČR pro Prahu 4, kde na této úrovni komunikuji se spokojenými i nespokojenými klienty členů tohoto profesního sdružení realitních zprostředkovatelů. Dále komunikuji i s různými developery, kteří po mě požadují nějaká relevantní data z oblasti realit v rámci Prahy 4, s úřady státní správy a samosprávy a samozřejmě i s jejími členy (RK, realitní makléři). Mým cílem je dostat do povědomí jejich členů a především široké veřejnosti více informací o všech jejich činnostech a výhodách jejího členství, o jejím fungování a především o přidané hodnotě Realitní komory ČR, co nejvíce se přiblížit lidem, aby nás vnímali jako určitý přínos ke kultivaci realitního trhu v ČR. Poskytuji rovněž odborné poradenství a konzultace v oblasti realit. Dělám reality moderně a s důvěrou.

 

Martina Dobnerová

Martina Dobnerová

zástupce pro Prahu 4

Telefon: 774 204 948

Narodila jsem se v roce 1965 v Praze, mám ÚSO vzdělání s maturitou, podnikám od roku 1998. V roce 2008 jsem založila firmu Zareta plus s.r.o., která byla původně založena za účelem módního odvětví. Po krizi v roce 2009 jsem se musela poohlédnout po jiném oboru a učarovaly mi reality. V roce 2010 jsem nastoupila do M&M reality holding, a.s., kde jsem setrvala do roku 2019.
V roce 2019 jsem založila aukční portál Prodáno123.cz. Tento aukční a inzertní portál slouží k prodeji hlavně nemovitostí formou elektronických aukcí. Využívat ho mohou jak přímí majitelé nemovitostí, kterým poskytujeme kompletní realitní, právní a finanční servis, tak realitní kanceláře, obce apod.

 

PhDr. Bc. Filip Rachnev

PhDr. Bc. Filip Rachnev, MRE

zástupce pro Prahu 5

Kontaktní místo:
Svornosti 985/8
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon: 608 027 696

Jako zástupce Realitní komory ČR působím již 5 rokem a mým posláním je především dohled nad dodržováním etických principů ze strany realitních zprostředkovatelů, ochrana klientů na straně spotřebitelů, obecně správný rozvoj a kultivace realitního prostředí v ČR, čímž se snažím přispět k dodržování správných hodnot a principů. Činnost REALITNÍCH zprostředkovatelů v ČR se takto snažím posouvat na co možná nejvyšší úroveň. Své zkušenosti zhodnocuji rovněž jako lektor Realitní akademie ČR a Autorizovaný zástupce MMR pro udělování profesních kvalifikací realitním zprostředkovatelům. V realitní praxi působím jako člen Národního realitního holdingu a realitní zprostředkovatel v klienty velmi oblíbené společnosti Home4people, v rámci které jsem ředitelem pobočky na Praze 5. V oblasti zprostředkování obchodu s nemovitostmi jsem během 15 let jako realitní specialista osobně úspěšně uskutečnil stovky obchodních případů.

 

Peter Rod

Peter Rod

zástupce pro Prahu 8

Kontaktní místo:
Chbařovická 1328 / 11
182 00 Praha 8 - Kobylisy


Telefon: 603 448 761

V realitách se pohybuji již 20 let a vzhledem k mým zkušenostem v oblasti realit, ve které se pohybuji již od roku 2000, velice dobře vím, jak přistupovat k prodeji či pronájmu nemovitosti. Za tuto dobu jsem také poznal, jaké nástrahy při převodu nebo pronájmů nemovitosti mohou nastat a jsem schopen vás od těchto nástrah zcela ochránit. A proto jsem moc rád, že můžu být zástupcem realitní komory a o této zkušenosti se dělit jak s makléři, tak širokou veřejností, která se na nás obrací. Realitní komora mi dává prostor pro komunikaci s lidmi, který potřebuji odborně poradit, nebo jim můžu dát adekvátně řešení k samotnému problému. Kladu si za cíl poskytnout všem mým klientům zcela profesionální služby, které vedou ke zvýšení atraktivity prodeje nemovitosti a tudíž k efektivnímu a bezpečnému prodeji.

 

Středočeský kraj

Miroslava Weinfurterová

Miroslava Weinfurterová

zástupce pro město Mladá Boleslav

Kontaktní místo:
Staroměstské náměstí 88/10
293 01 Mladá Boleslav

Telefon: 723 268 861

Jsem realitní specialista 8 let a pomáhám majitelům prodat jejich nemovitost rychle a za nejvyšší tržní cenu s využitím aukcí. Nabízím nadstandartní služby, kdy se o celý prodej postarám od A do Zet a majitel z pohodlí svého domova je o celém prodeji informován a pokud nechce nemusí se setkat ani s kupujícím. V loňském roce jsem získala dva klienty z Ameriky, původem Čechy, kterým jsme pomohla prodat jejich nemovitosti v naší republice. Jejich reference mám na svém webu www.weinfurterova.cz .
K propagaci nemovitostí využívám moderní technologie jako Dron, virtuální i klasický Home staging, 3D Půdorys. Pro každou nemovitost vytvářím webovou stránku, kterou propaguji na svém webu i sociálních sítích. Pomáhám majitelům s prodejem nemovitostí po celé české republice.

 

Václav Bureš

Václav Bureš

zástupce pro okresy Praha-východ, Nymburk

Kontaktní místo:
Slavětínská 324
190 14 Praha-Klánovice

Telefon: 774 949 579

Jmenuji se Václav Bureš a celý život se pohybuji v obchodě. V realitách jsem od roku 2016 kdy se mi naskytla příležitost stát se realitním makléřem. Neváhal jsem ani minutu a přijal jsem, v tu chvíli, novou výzvu. V roce 2019 jsem založil realitní kancelář Reality for you. RFY je komorní tým, ve kterém učím své kolegy poskytnout lidskou ruku klientu namísto zavedených frází a předávám své know-how.
Práce v realitách není pro mě práce, ale služba klientu. Za celou svou kariéru jsem zrealizoval více než 1300 obchodů. Plnit sny mě baví! Díky bohatým zkušenostem mě v tuto chvíli nepřekvapí žádná situace, právní vada či přání Vás klientů.
Ve svém volném čase si užívám relax na vrcholku Drábských světniček, kde je překrásný výhled na celé Boleslavsko nebo při objevování nových kaváren. Mezi mé nejoblíbenější jídlo patří Pad Thai s tofu a miluju borůvkový koktejl.

 

Plzeňský kraj

 

Ing. Pavel Šmíd

Ing. Pavel Šmíd

zástupce pro město Plzeň

Kontaktní místo:
PARVA, s.r.o.
Havlíčkova 452/6
301 00 Plzeň

Telefon: 606 241 638

Kromě studia ekonomie jsem absolvoval oceňování nemovitostí na BIVŠ a oceňování podniku na Institutu oceňování majetku. Po 10 letech v bankovnictví se nyní již více než 15 let se věnuji oceňování nemovitostí. Jako realitní makléř pracuji od roku 2005. Kromě kanceláře v Plzni mám ještě kancelář v Rokycanech.
Volný čas trávím nejraději s rodinou na Šumavě.

 

Kraj Vysočina

Josef Mejzlík

Josef Mejzlík

zástupce pro město Třebíč

Kontaktní místo:
Pražská 375/29
674 01 Třebíč

Telefon: 603 172 148

V roce 2007 jsem začal aktivně vyhledávat nemovitosti a získával jsem cenné zkušenosti, které jsem následně využil jako realitní makléř ve společnosti MM reality. V roce 2017 jsem založil vlastní značku J-M reality, finance.
Zabýváme se také:
- rekonstrukcí bytových jader
- převodem družstevního bytu do osobního vlastnictví
- výkupem nemovitostí

 

Ing. Pavla Doležalová

Ing. Pavla Doležalová

zástupce pro město Jihlava

Kontaktní místo:
U Pivovaru 2857/3
586 01 Jihlava

Telefon: 732 420 737

Od roku 2013 se pohybuji v oblasti financí.O rok později mě začal zajímat obchod s nemovitostmi. Podařilo se mi založit frančízu, později vlastní firmu REALO realitní servis s.r.o . Jsem odhadce nemovitostí. Ráda Vám pomohu se vším co se týká, jak prodeje, tak koupě. Odhad, inzerci na placených serverech, financování, právní služby, daňové přiznání, exekuce apod. Zkrátka vše, co Vás napadne.

 

Lenka Lamková

Lenka Lamková

zástupce pro město Žďár nad Sázavou

Kontaktní místo:
Náměstí republiky 40
591 01 Žďár nad Sázavou

Telefon: 603 453 705

Jmenuji se Lenka Lamková, realitám se věnuji od roku 2000, finančnímu poradenství od roku 1990 nejdříve jako pojistný poradce, později manažer, ředitel, regionální ředitel v makléřské společnosti finančního poradenství. Od roku 2015 mám svoji vlastní firmu Cortes Capital na finanční poradenství a reality, obě činnosti spojujeme pro naše klienty, aby měli větší pohodlí a 100% servis. Cortes Capital má všechny potřebné licence, zkoušky a certifikáty. Finančních poradců nás je 30, realitních makléřů 5 v oblastí Vysočiny, Brna, Prahy. Dále máme spolupracující firmy ve stejné oblasti finančnictví v Cortes Capital holding, zde nás je již víc jak 200 poradců. Reality a finance spolu velmi úzce souvisí, proto se věnuji obou činnostem naplno a víc jak 20 let mě to opravdu baví.

 

Olomoucký kraj

Antonín Fidler

Antonín Fidler

zástupce pro město Olomouc

Kontaktní místo:
I.P. Pavlova 728/123
779 01 Olomouc

Telefon: 739 183 984

Jmenuji se Antonín Fidler je mi 27 let a jsem majitelem společnosti Luxury service s. r. o. V realitách se pohybuji od roku 2013 do dnes bez přerušení. Za těch 7 let jsem prošel 2 velkými realitními sítěmi, kde jsem pracoval na různých pozicích od řadového realitního makléře, přes manažerské pozice a školitele. V roce 2018 jsem založil svojí realitní síť Luxury service s. r. o. divizi Luxury finance - finanční poradenství a divizi Luxury marketing - marketingová agentura. Mimo to, že jsem realiťák každým coulem, jsem také manžel a otec 3 dětí. Mezi mé oblíbené sporty patří fotbal, hokej a Thajský box.

 

Jihomoravský kraj

Jana Smrkalová

Jana Smrkalová

zástupce pro město Brno

Kontaktní místo:
Blatného 1831/26
616 00 Brno - Žabovřesky

Telefon: 722 439 943

V realitách pracuji od roku 2010 a v roce 2013 jsem si založila vlastní rodinnou realitní kancelář Jolly reality. Mým hlavním cílem a motem pro práci s klienty je jejich spokojenost, tak aby se rádi ke mně zase vrátili a doporučili mě svým přátelům a známým. Práce v realitách je i mým koníčkem. Ráda se vzdělávám, absolvovala jsem několik školení od VRK Academy, Gaudens s.r.o, kurz Home stagingu a další kurzy potřebné ke zkvalitnění práce. Svoje klienty provedu obchodem s úsměvem a odbornou profesionální péčí, tak aby byli spokojeni ve svém důležitém životním kroku, jaký je prodej i koupě nemovitosti. Členství v Realitní komoře je pro mě výzvou, jak pro klienty zajistit ještě kvalitnější a profesionálnější práci.

 

Světlana Habrdová

Světlana Habrdová

zástupce pro Brno-venkov

Kontaktní místo:
Holandská 878/2
637 00 Brno

Telefon: 704 60 89 60

O oblast realit jsem se začala zajímat v mých 18 letech, když jsem si koupila svoji první nemovitost. Pak jsem několik let zajišťovala pronájmy, pro přátele, při zaměstnání. Zajímala jsem se o stavební pozemky, získávala zkušenosti a pak jsem odešla ze zaměstnání a nastoupila do velké realitní kanceláře. Nebylo to ono a šla jsem jinam. Nakonec jsem si založila vlastní firmu, Svět realit, kde mohu poskytovat opravdu komplexní služby, například včetně vyklízení. Takže pomáhám i klientům, kteří potřebují nemovitost na prodej nejdříve připravit.
Jsem ráda, že jsem součástí realitní komory a mohu tak pomáhat lidem s řešením problémů a lepšímu přehledu v mém oboru. Díky tomu jsem blíže lidem, mohu více porozumět jejich obavám a mám stále aktuální přehled o trhu.

 

Ústecký kraj

Marcela Matesová

Marcela Matesová

zástupce pro město Most

Kontaktní místo:
Josefa Dobrovského 2162/5
434 01 Most

Telefon: 725 350 331

 

Bc. Iva Kopecká

Bc. Iva Kopecká

zástupce pro město Chomutov

Kontaktní místo:
Budova IN HAUSE
dveře č. 413, 4. patro
Školní 5336
430 03 Chomutov

Telefon: 731 263 416

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.
Práce realitního makléře mě neskutečně baví a snažím se jí odvádět na špičkové úrovni.
Prostě práce, rodina je pro mě vším.
Vystudovala jsem Ekonomii, v době mateřské dovolené jsem pokračovala na VŠ Baňské v Ostravě.
Miluji knihy, ráda chodím do kina a setkávám se s přáteli. Dalším velkým koníčkem je cestování.
S manželem vychováváme dceru Dominiku. Mým životním krédem je úcta, láska a porozumění.

 

 

Liberecký kraj

Monika Kůrková

Monika Kůrková

Kontaktní místo:
U Libeny 472
463 12 Liberec

Telefon: 608 369 969

Práce s lidmi naplňuje celý můj profesní život. V realitách působím dnes již 12 let a v mém rodném Libereckém kraji jsem často označována jako“ Rodinný makléř“. Těší mě věrnost a spokojenost klientů, kteří mě doporučují dál svým přátelům a rodinám. Je to milé ocenění, svou práci makléře vnímám jako poslání. K prodeji a pronájmu vaší nemovitosti přistupuji zodpovědně a s elánem, jako kdybych prodávala/pronajímala svou vlastní nemovitost. Běžně umím řešit i velmi složité situace.

Dnes mám již sestavený perfektně fungující tým, díky kterému jsem schopna zajistit klientům služby od financování, právní služby, poradenství, ale i doporučení stavebních firem a řemeslníků. Vše osobně vyzkoušené, jak kvalita práce, tak finanční stránka.

 

Kontakty

Svornosti 985/8
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@realitnikomora.cz

Najdete nás naNastavení cookies

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT