Pronájem bytu, 4+kk, 156 m2

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Hl. m. Praha

99 800 Kč za měsíc
poplaty 1.000/osoba + elektřina a plyn.
Podlahová plocha
6. ze 6
peg-4071.jpg
peg-4063.jpg
peg-4066.jpg
peg-4069.jpg

Luxusní byt 4+kk o rozloze 156 m2, na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt se nachází v 5. patře budovy po celkové rekonstrukci v jedné z nejžádánějších částí Prahy. Velice vyhledávaná lokalita, pouze pár kroků od stanice metra nebo tramvajové zastávky. V blízkosti jsou obchody, restaurace a kavárny.
Do bytu vcházíme vstupní halou, následuje prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a hlavní ložnice s šatnou a koupelnou. Druhá ložnice je vybavena koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. V bytě je i prostorná komora. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Klimatizace, vestavěné šatny a skříně, plynový kotel. K dispozici je pračka, sušička, vinotéka. K bytu dále náleží sklepní kóje a parkování na jeden rok zdarma.
Byt se uvolní k 1.9. 2018. Prohlídky jsou možné již nyní.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.