Pronájem bytu, 4+1, 174 m2

Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Krásný prostorný byt nedaleko Malostranského náměstí. Nabízíme k pronájmu krásný a prostorný byt 4+1 o celkové ploše 174 m2, který se nachází v přízemí domu v ulici Vlašská. Vlastní vchod přes nádvoří. Byt je částečně zařízený a tvoří jej Vstup se schodištěm, na levé straně okouzlující obytná jídelna, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, komora, studio se 2 freskami na zdech, první ložnice, šatna, koupelna s vanou. Na pravé straně schodiště, druhá ložnice s dvoulůžkem, koupelna s vanou. Byt je vhodný pro 6 osob a domácí zvířata jsou povolena. Dům se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Nedaleko se nachází autobusová zastávka Šporkova v pěší vzdálenosti je pak Malostranské náměstí (tram). Stanice metra Malostranská je vzdálena cca 12 minut chůze. V okolí je veškerá občanská vybavenost (restaurace, obchody, školy, knihovny, nemocnice, pošta). Lokalita nabízí i krásná místa k procházkám či sportu (Petřín, park Brusnice). Krásné bydlení v romantické části Prahy, v blízkosti vyhledávaných památek. Doporučujeme. Cena za krátkodobý pronájem se může lišit.