Pronájem bytu, 3+1, 103 m2

+ služby 50 EUR/měsíc + elektřina a plyn
Centrum obce
1. ze 4

Byt 3+1 se nachází v romantické části Prahy u Karlova mostu. Okouzlující byt 3+1 se nachází v 1. patře na Praze 1. Romantický byt s originálním dřevěným malovaným stropem z období baroka, luxusním zařízením a orientálními koberci. Byt má prostorný obývací pokoj s jídelnou, 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyň a komoru. Obývací pokoj je vybaven dvěma pohovkami a jídelnou, TV se satelitními programy a DVD. Kuchyň je plně vybavena. V koupelně je rohová vana a sprchový kout. Domácí zvířata jsou povolena. Výborná dopravní dostupnost. Pár minut pěšky se nachází tramvajová zastávka Malostranské náměstí. Kompletní občanská vybavenost v místě. Byt se nachází v krásné romantické části Prahy u Karlova mostu a v blízkosti dalších vyhledávaných památek. Velice pěkné bydlení. K dispozici od 15.8.2013.