Pronájem bytu, 4+1, 174 m2

Terasa
2. ze 6
v5-f-05.jpg

Nabízíme k pronájmu 174 m² byt: Elegantní byt s vlastním vchodem z nádvoří budovy, velký obývací pokoj / jídelna s originál freskami na stěnách:
(obývací pokoj a jídelna, kuchyň, 3 koupelny (jedna se sprchou), 3 ložnice, vestavěné skříně, sklad, terasa).
Částečně zařízený a vhodný pro 6 dospělých osob.
Vstup se schodištěm, na levé okouzlující obytná jídelna, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, komora, studio se 2 freskami na zdech, první ložnice, šatna, koupelna s vanou.
Na pravé straně schodiště, druhé ložnice s dvoulůžkem, koupelna s vanou.
K dispozici ihned.
Do nájemného nejsou zahrnuty energie, služby ani poplatky za společné prostory.
Domácí zvířata jsou povolena.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.