Pronájem bytu, 3+1, 73 m2

Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Krásný byt s originálním dřevěným malovaným stropem z období baroka na Malé Straně. Nabízíme k pronájmu krásný byt 3+1 o celkové ploše 73 m2, který se nachází ve 2. patře domu v ulici Hroznová. Byt se pronajímá kompletně zařízený luxusním nábytkem a tvoří jej obývací pokoj s jídelnou, 2 ložnice, 2 koupelny a kuchyně. Kuchyňská linka je vybavená veškerými spotřebiči. Vchod obyvacím pokojem se dvěma pohovkami a výhledem na Pražský hrad, TV se satelitními programy a DVD. Oddělená spací zóna se 2 ložnicemi a 2 koupelnami (jedna se sprchovým koutem, druhá stylová romantická koupelna s vanou. Domácí zvířata jsou povolena. Výborná dopravní dostupnost. Pár minut pěšky se nachází tramvajová zastávka Malostranské náměstí. Kompletní občanská vybavenost v místě. Byt se nachází v krásné romantické části Prahy u Karlova mostu a v blízkosti dalších vyhledávaných památek. Velice pěkné bydlení. Cena za krátkodobý pronájem se může lišit.