Pronájem bytu, 2+1, 73 m2

Fotka 12
Fotka 13
Fotka 5

Byt 2+1 se nachází v centru na Praze 1. Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o velikosti 73 m2 v ulici Vlašská na Praze 1. Stylově zařízený byt s orientálními koberci. V bytě jsou dva vchody, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, šatna, koupelna, komora a schodiště uvnitř bytu. Byt je plně vybaven. Do bytu lze vstoupit jak z přízemí, tak z prvního patra. V dolním podlaží se nachází vchod, vestavěná šata, koupelna s vanou a velkým sprchovým koutem, ložnice s dvojlůžkem. V horním podlaží je obývací pokoj s rozkládací pohovkou, satelitní TV a DVD, plně vybavená kuchyň a komora. Domácí zvířata jsou povolena. Výborné dopravní spojení, nedaleko se nachází autobusová zastávka Šporkova. Kompletní občanská vybavenost v místě. Krásné bydlení v blízkosti vyhledávaných památek (Karlův most, Pražský hrad). Cena za krátkodobý pronájem se může lišit.