Pronájem bytu, 2+1, 55 m2

Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Krásný byt v atraktivní lokalitě nedaleko Karlova náměstí. Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+1 o velikosti 55 m2, který se nachází v 1. patře domu s výtahem v ulici Odborů. Byt se pronajímá kompletně zařízený nábytkem a tvoří jej vstupní hala, obývací pokoj s jídelnou, ložnice, kuchyně, koupelna. Obývací pokoj je sedací soupravou, TV, satelitem a DVD. Kuchyňská linka je vybavená veškerými spotřebiči. V ložnici se nachází dvojlůžko, vestavěná šatní skříň a šatna. V koupelně je sprchový kout a toaleta. Domácí zvířata jsou povolena. Výborná dopravní dostupnost. Pár minut pěšky se nachází stanice metra a tramvajová zastávka Karlovo náměstí a tramvajová zastávka Myslíkova. V okolí se nachází mnoho restaurací, barů, obchodů, škol a zdravotnických zařízení. Veškerá občanská vyybavenost. Nedaleko se nachází park na Karlovo náměstí - místo vhodné k procházkám či sportu. Krásné bydlení, doporučujeme. Cena za krátkodobý pronájem se může lišit.