Pronájem bytu, 2+kk, 50 m2

Smíšená
Novostavba
6. ze 6

Nabízíme pronájem luxusního apartmánu 2+kk, 50,2m2-Albertov, Praha 2. Všechny nabízené byty na pronájem skýtají nádherné bydlení pod Vyšehradem v historickém centru Prahy. Albertov na Praze 2 je klidným a krásným místem pro pestrý život s rychlou dostupností do centra. Díky výborné poloze v centru města budete mít vše na dosah ruky. Vyberte si u nás nový, elegantně zařízený byt. Kompletně zařízený apartmán k pronájmu pro jednu až dvě osoby, v rezidenčním komplexu, který Vám zaručí komfortní a útulné bydlení nedaleko centra Prahy.
Pro větší dostatek místa je apartmán zařízen sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Plně vybavený kuchyňský kout je opticky oddělen od obývací části barovým pultem. Samozřejmostí je televize se satelitem a rychlé wi-fi připojení k internetu. Výhodou apartmánu je samostatné WC. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou, topným žebříčkem a umyvadlem s Led osvětlením. Samozřejmostí je podlahové topení v celém prostoru apartmánu a velice kvalitní dřevěné podlahy. Dostatek úložného prostoru Vám zaručí skříně v předsíni apartmánu.
Pro příjemné posezení, nejen v letních měsících, Vám poslouží balkon s hezkým výhledem.
Vybavení bytu- lednice, myčka na nádobí, pračka, sušička, wi-fi, TV-satelit, podlahové topení
Služby v areálu- Recepce (24/7 emergency služby), Parkování-podzemní parkoviště pro 300 aut, Obchodní centrum-supermarket, optika, bankomat atd., Restaurace-s donáškou zdarma do bytu.
Foto se může liÅ¡it, z důvodu každodenní změny nabídky pronájmů, ale standard a vzhled vybavení je stejný. Plánek odpovídá reálnému rozložení bytu. Pro více info nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás. Apartmán volný k pronájmu IHNED.