Pronájem bytu, 2+kk, 40 m2

Velizská, Zdice, okres Beroun, Středočeský

11 500 Kč za měsíc
+ poplatky včetně topení 1.510 Kč + elektřina a plyn (vaření) na nájemce + provize RK 11.500 Kč + DPH + kauce 15.000 Kč
1986623
Klidná část obce
Podlahová plocha
Panelová
E - Nehospodárná
Ústřední plynové
Internet, Kabelová televize
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Vlak, Dálnice, Autobus
2. ze 4

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný byt o výměře 40,58 m2, který se nachází ve 2. NP nízkého panelového domu na okraji města Zdice u Berouna. Byt má zděné jádro, v koupelně je sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Z chodby se dostanete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a také do samostatné ložnice.
Výhodou je, že v bytě zůstane k dispozici základní nábytek - v ložnici je zachovalé dvoulůžko a skříně, na chodbě vestavěná prostorná skříň, v obývacím pokoji jídelní stůl se židlemi, sedací souprava, skříňky a stolek. V kuchyni je velká linka vybavená myčkou, plynovým sporákem, el. troubou a digestoří. Okna v bytě jsou plastová se žaluziemi, podlahy jsou pokryty koberci, v kuchyni je dlažba. Na chodbě je praktická komora s policemi, která patří k bytu.
V domě je společná kočárkárna, sušárna a vlastní kotelna, k bytu patří sklepní koje. Parkovat se dá v okolí domu.
Zdice jsou pěkné městečko vzdálené 40 km od Prahy, 10 km od Berouna. Je to významný železniční uzel, vlakem se pohodlně dostanete do Prahy i Plzně, přímo ve Zdicích je nájezd na dálnici D5, směrem na Beroun i Prahu jezdí pravidelné autobusové spoje.
Najdete tu veškerou občanskou vybavenost a služby (pošta, policie, restaurace, obchody, škola, školka, lékař, koupaliště, hřiště), množství cyklostezek a míst k výletům.
Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemce nájemné s poplatky na měsíc dopředu, vratnou kauci 15.000 Kč a provizi RK ve výši 11.500 Kč + DPH. Volné od ledna 2024.