Prodej bytu, 5+1 a větší, 87 m2

Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pětipokojový byt o celkové výměře 87 m2, který se nachází v obci Vamberk, nedaleko Rychnova nad Kněžnou. Dovolujeme se Vám nabídnout k prodeji byt 5+1 o celkové ploše 87 m2, s lodžií o výměře 3,33 m2 a sklepní kójí o 2,85 m2. Prodávaná nemovitost se nachází v menší obci jménem Vamberk, nedaleko bývalého okresního města Rychnova nad Kněžnou. V dochozí vzdálenosti naleznete veškerou občanskou vybavenost, v dojezdové vzdálenosti pak hezkou přírodu Orlických hor.

Dispozičně je byt řešen následujícím způsobem - kuchyň s malým posezením a vchodem na lodžii, samostatná jídelna, jeden pokoj využívaný v současné době jako komora, ložnice, další dva samostatné pokoje, komora, koupelna a WC. Byt prošel celkovou rekonstrukci před deseti lety, jádro je tedy zděné, okna plastová. Stejně tak je po celkové rekonstrukci i bytový dům. Nová je střecha, fasáda, okna a společné prostory včetně výtahu.

Byt je připraven k nastěhování pro rodinu. Stejně tak může být ale využit jako investice k dlouhodobému pronájmu. V takovém případě jsou vážní zájemci, které můžeme doporučit.

V případě Vašeho zájmu můžeme pomoci s financováním koupě.

Cena je bez provize realitní kanceláři.