Prodej domu, Rodinný, 145 m2

20240412_104354.jpg
20240412_104910.jpg
20240412_104744.jpg

Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou v Úvalně, okr. Bruntál. Dům je možné užívat také dvougeneračně, v každém podlaží je koupelna a WC, ve 2 NP je možné zřídit druhou kuchyni. V 1 NP je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, prádelna, spíž, zádveří a chodba. Ve 2 NP jsou 3 pokoje, koupelna, WC, úložné prostory a balkon. Dům je částečně podsklepen. V domě probíhaly od r. 2006 úpravy a rekonstrukce – jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody a odpadů v plastu, plastová okna a vstupní dveře, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi. V r. 2023 byla pořízena nová, dálkově ovládaná brána, oplocení, vydláždění parkovacích míst pro automobily a byla provedena renovace balkonu. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn, rozvody v měděných trubkách. V kuchyni je, na míru vyrobená kuchyňská linka s vestavěnou horkovzdušnou troubou, plynovou varnou deskou, mikrovlnou troubou a kuchyňskou rohovou lavicí s jídelním stolem. Na podlahách v pokojích jsou plovoucí laminátové podlahy, v kuchyni a koupelně je dlažba s podlahovým topením. Za domem je venkovní posezení.
Dům je napojen na vodovod a kanalizaci, na pozemku jsou 2 studny. Na zahradě proběhly terénní úpravy a odborný prořez ovocných stromů. V obci je první stupeň základní školy, školka, obchody. Obec je na hlavním tahu mezi Opavou a Ostravou s dobrým autobusovým a vlakovým spojením. Dům je situován nedaleko přírodního koupacího biotopu – plovárny Na Výsluní a rozhledny Hanse Kudlicha na Strážišti.