Pronájem bytu, 2+kk, 50 m2

MHD, Autobus, Silnice, Dálnice, Vlak
Terasa
2. ze 4

Hledáte bydlení se zahradou, ale zároveň byste rádi bydleli v centru? Právě Vám nabízíme pronájem zrekonstruovaného nezařízeného bytu o velikosti 2+kk (50m2) s terasou (13m2), který se nachází v prvním patře cihlového domu v širším centru města Ústí nad Labem na Masarykově ulici u hotelu Vladimír. Jedná se o kuchyň spojenou s obývacím pokojem, ložnici, koupelnu, komoru a chodbu. Kuchyňská linka je nová s el. troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Koupelna je obložena keramickým obkladem, je s rohovou vanou, skříňkou s umyvadlem, toaletou a vestavěnou skříňkou s přípojkou pro pračku. Podlahovou krytinou jsou plovoucí podlahy, v předsíni a koupelně dlažba. Vytápění je centrální. Radiátory jsou opatřeny programovatelnými digitálními termoregulačními ventily a měřiči spotřeby tepla. Okna jsou nová dřevěná (euro-okna) situovaná do zahrady. Dům je zateplený.K uvedené ceně nájmu budou účtovány zálohy na energie ve výši 2.250,- Kč měsíčně pro jednu osobu. Další osoba v domácnosti + 350,- Kč měsíčně. V ceně nájmu je zahrnuté parkování v uzavřeném dvoře pro jedno vozidlo a využívání neomezeného internetu. K dispozici je dále rozsáhlá a udržovaná zahrada za domem s posezením a grilem. Odpočinout si budete moci v rezidentním klubu např. u billiardu, stolního fotbalu, na masáži, v infra sauně či posilovně. Protože jsme přímým pronajímatelem, neplatíte poplatek za zprostředkování. Vratná kauce je požadována ve výši tří měsíčních nájmů.