Prodej bytu, 3+1, 68 m2

MHD
Lodžie
7. ze 7

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi prostorný a dispozičně výborně řešený byt 3+1 se třemi lodžiemi o velikosti 68 m2, v 7. nadzemním podlaží zatepleného panelového domu s novým výtahem, v Ústí nad Labem v Neštěmicích.
Z prostorné předsíně se vchází do samotných pokojů a kuchyně. Byt je částečně vybaven.
Koupelna disponuje vanou, WC je samostatné. V pokojích je podlahová krytina PVC. V kuchyni, koupelně i WC dlažba. Navíc je také k dispozici praktická komora pro uskladnění různých věcí a dvě velké vestavěné skříně. K bytu přísluší i sklepní kóje.
V blízkosti je dětské hřiště, mateřská škola, základní škola, nákupní centrum, potraviny, lékárna, MHD a další občanská vybavenost.
Dům se nachází v klidné části města a je obklopen nádhernou přírodou.
Měsíční náklady bytu jsou včetně fondu oprav 6 000,-Kč.
S financováním vám ráda pomohu.
Ohledně termínu prohlídky mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”