Prodej bytu, 2+kk, 41 m2

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 5

Exkluzivní prodej bytu 2+kk v Telči Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej velice pěkného bytu 2+kk o velikosti 46 m2 ve druhém patře zděného bytového domu v klidné a žádané části města Telče, U Štěpnického rybníka, vzdálené cca 10 min. chůze od centra. V roce 2015 prošel byt zdařilou rekonstrukcí, při níž bylo řešeno zateplení bytu, byla osazena nová plastová okna, nová moderní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, nová kuchyňská linka, podlahy (dlažba, plovoucí podlaha). V obývacím pokoji byly zachovány velice pěkné parkety. Byt je vytápěn ústředním topením s vlastní plynovou kotelnou pro bytový dům. Jednotlivé litinové radiátory jsou opatřeny vlastními měřiči tepla. K bytu náleží prostorná komora, umístěná v suterénu domu. Rovněž bytový dům prochází rekonstrukcí. Je na něm nová střecha, došlo k zasklení lodžií na poschodích a chystá se zateplení celého domu. Bydlení v tomto domě doporučujeme z hlediska jeho výborného umístění v rámci Telče, v těsné blízkosti se nachází škola, dětské hřiště, zdravotní středisko, autobusové i vlakové nádraží, obchody a velkou výhodou je i bezproblémové parkování u domu. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání. Doporučujeme.