Prodej , Chaty, 160 m2

Dobrý
Studna
Septik

Máme pro Vás naprosto jedinečnou nemovitost! Prostorný, moderně zařízený dům uprostřed křivoklátských lesů, kde pocítíte klid a mír. Společnost Vám zde bude dělat zurčení potoka a zpěv ptáků. Pokud Vás láká uniknout shonu civilizace a oddat se úplnému klidu, našli jste to pravé.

Tato oáza klidu je překvapivě snadno dosažitelná. Z Prahy se sem dostanete za půl hodiny. Dva kilometry za Nižborem odbočíte na lesní cestu, která Vás přivede na okraj přírodní rezervace Vůznice. Dům ze všech stran obklopuje les a nový majitel si bude moci tento překrásný kout přírody dosyta užít.

Přes svůj nenápadný vnější vzhled dům disponuje elegantním interiérem navozujícím příjemnou atmosféru. Po procházce můžete odpočívat na pohovce u krbových kamen. Praktická kuchyně poskytne komfortní zázemí jak pro zpracování houbařských úlovků, tak pro běžné vaření. K relaxaci či četbě láká i krásný otevřený prostor horního patra. Na patře se dále nachází pracovna a ložnice. Jediné, co uslyšíte při práci či usínání, je zurčení potůčku za domem a šumění lesa. Toto místo je sice odříznuté od zbytku světa, ale přes internet zůstanete ve spojení.

Před domem je oplocený dvůr, který láká k posezení. Na zahradě je původní udírna, místo pro zahradničení a přístup k sousednímu potůčku.

Rozměr pozemků činí 390m2. Zastavěná plocha patrového domu je 88 m2, obytná plocha domu přes 160 m2. V přízemí se nachází vstupní hala s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s kuchyní, která je oddělena dvěma schody, dále je zde koupelna se sprchovým koutem a WC, prostorná komora a úložné prostory pod schody. V patře je otevřená obývací místnost s knihovnou, toaleta s umývadlem, ložnice a pracovna. Topí se kotlem se zásobníkem na tuhá paliva; ve většině domu lze topit elektrickým podlahovým topením. Dům byl postaven v 80tých letech, před pěti lety prošel rozsáhlou rekonstrukcí - nové rozvody elektřiny, vody, nová koupelna, plastová okna. Vodu lze čerpat z vlastní studny. Odpad napojen na septik. Dům je vybaven zabezpečovacím systémem. Ve sklepě je dostatek prostoru pro technické zázemí i skladovaní.

Dům stojí na nepopsatelně krásném místě, přijeďte se raději sami podívat a zažít výjimečný pocit sepjetí s přírodou na vlastní kůži.