Prodej pozemku, Zahrada, 694 m2

1915552
Plocha
Silnice, Autobus

Prodej pozemku ve Slavkově u Brna o celkové výměře 694m2. Pozemek je veden v ÚP jako zahrada. Dvě parcely o výměře 330m2 a 364m2 (tvoří dohromady oplocený pozemek) se nachází poblíž rezidenční zástavby obce. U přístupové komunikace je IS elektro.
Nemovitost je vhodná pro rekreaci, nachází se v klidné lokalitě města (v okolí je sportoviště, golfové hřiště s restaurací, koupaliště, rezidence Austerlitz). Nedaleko je i významná kulturní památka barokní slavkovský zámek.
Dopravní dostupnost Brno 20km (D1). Občanská vybavenost mateřská škola, základní škola, pošta, knihovna, kino, ordinace praktických lékařů, obchody a služby.
Doporučujeme prohlídku.