Prodej domu, Rodinný, 140 m2

Šebkova, Roztoky, okres Praha-západ, Středočeský

vč. provize a právního servisu
1980147
Klidná část obce
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
Podlahová plocha
230V,
Ústřední plynové
Dálkový vodovod, Studna
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Balkón

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti vám zprostředkujeme prodej rodinného domu se zahradou - 7km od Prahy.

Nadstandardní dvoupodlažní cihlový dům (4+1/B) s užitnou plochou 140m2 je postavený na rovinatém pozemku o celkové rozloze 478m2 v atraktivní lokalitě rezidenční zástavby v klidné tiché ulici v části Roztoky-Žalov.
Dům z roku 2006 je ve výborném stavu a je dispozičně skvěle řešený.

I.NP - dominantou přízemí je prostorný obývací pokoj s krbem a dvěma vstupy dvojitými francouzskými okny na zahradní terasu. Je propojený s jídelním koutem a kuchyní. Kuchyň je vybavená linkou na míru s vestavěnými spotřebiči, je zde i spižírna s úložným prostorem. Z chodby je vstup do pokoje prosklenými dvoukřídlými dveřmi. Z předsíně jsou vstupy do technické komory s plynovým kotlem, samostatné toalety a vstupní haly.

Obě podlaží jsou propojena schodištěm obloženým dřevěným masivem. Prostor chodby a schodiště je krásně prosvětlený stylovým proskleným průčelím s výhledem do zahrady.

II.NP - v 1. patře se nacházejí tři neprůchozí ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Dvě ložnice na jižní straně mají vstupy na balkon, který vede podél obou místností. Z chodby je přístup přes skládací půdní schody do půdního úložného prostoru.

Vybavení je v nadstandardním provedení - plovoucí podlahy, keramická dlažba, dveře Sapeli, dřevěná okna s izolačními dvojskly a žaluziemi. Etážové topení a ohřev vody vlastním plynovým kotlem.
Z krbu v obýváku jsou vedeny topné průduchy do horních ložnic.
V domě je zabudovaný el. bezpečnostní systém, který je napojený na alarm.

Zahradní terasa je orientovaná na jižní stranu, je dlážděná, zastřešená markýzou a obklopená zahradou s parkovou úpravou s okrasnými keři a stromy. Na pozemku je vlastní studna. Nemovitost je oplocená dřevěným plotem s betonovou podezdívkou, má branku a el. ovládanou bránu s vjezdem na vydlážděné parkovací stání.

Občanská vybavenost v místě a blízkém okolí, nová ZŠ Žalov, MŠ ABC Academy, obchody, restaurace, hřiště, park, tenisové kurty. Místo skýtá skvělé využití pro cykloturistiku nebo pěší turistiku v nádherném okolí - Levý Hradec, přírodní rezervace Roztocký háj - Tiché údolí, pobřeží řeky Vltavy, hrad Okoř, oblast Úholiček.

Výborná dostupnost - zastávka MHD 7min. chůze, spojení do Prahy příměstskou dopravou - busem 19min. k metru Dejvická, vlakem 15min. na Masarykovo nádraží.
Letiště Václava Havla - 20 minut autem.

Energ. náročnost budovy (třída PENB) bude aktualizována podle skutečné hodnoty.

Krásný dům s příjemnou a pohodovou atmosférou je k dispozici dohodou.