Prodej domu, Rodinný, 148 m2

Plyn
Plynovod
Autobus, Silnice

nemovitost najdeme v severozápadní části obce nedaleko místního kostela v obci Předslav, která se nachází 10 km od Klatov. Dům je postaven v severní části pozemku a je suterénem osazen do svažitého terénu. Zahrada je rovinatá, má jižní orientaci, osázena ovocnými stromy a je zde skružená studna.
Nemovitost je zděná, o dvou nadzemních podlažích, plně podsklepená s možností další vestavby v půdním prostoru. Vnitřní dispozice domu:
- suterén – je přístupný ze zahrady a vstupní chodby do domu, je zde dílna, kotelna, uhelna, tři sklepy
- přízemí – vstupní zádveří, chodba se schodištěm do patra a sklepa, koupelna společná s WC, kuchyně, obývací pokoj se vstupem do zimní zahrady, ložnice
- patro chodba se schodištěm, komora, koupelna, WC, kuchyně, ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj
- půdní prostor k možné další vestavbě.
V letech 1986 a 1987 proběhla modernizace domu přístavbou koupelen na severní části schodiště, vybudování ústředního topení. V současné době nemovitost prochází znova rekonstrukcí vnitřních instalací, je vybudován nově tří vložkový komín s osazením průduchů schiedel vložky, hliník a nerez.
Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizace je do jímky, elektrika 230/400, plynová přípojka ukončena ve sloupku na hranici pozemku.