Pronájem bytu, 3+1, 112 m2

Klidná část obce
MHD, Autobus
3. ze 3

Krásný a prostorný mezonetový byt v činžovní vile v atraktivní lokalitě Praha 8 - Libeň. Nabízíme k pronájmu krásný mezonetový byt 3+1 o velikosti 112 m2, který se nachází ve 3. patře činžovní vily v ulici V Holešovičkách.
Byt je po kompletní rekonstrukci vyššího standardu. V nižším patře bytu se nachází vstupní předsíň s komfortním botníkem a šatní skříní, samostatná ložnice + samostatná prostorná šatna, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, prostorná komora, koupelna s vanou a WC a další samostatné WC. Horní patro bytu je řešeno jako otevřený prostor, vhodný jako další ložnice nebo pracovna apod. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnkou, myčkou a lednicí s mrazákem.
Byt se nabízí k pronájmu zařízený - k dispozici je nábytek, který je k vidění na fotografiích (v ložnici masivní dubový nábytek a postel, kvalitní sedací souprava v obývacím pokoji). Byt je tichý a světlý. Podlahy jsou dřevěné. K dispozici je užívání zahrady u domu a sklep v suterénu.
Dům se nachází nedaleko nemocnice Na Bulovce. Velice dobrá dopravní obslužnost místa, tramvajové a autobusové spojení na metro Holešovice a Kobylisy do 10 minut (na Tram do 7 minut chůze, na Bus do 5 minut chůze, do 10 minut na metro). Bezproblémové parkování u domu. Strategické místo pro nájezd do tunelu Blanka a Městský okruh. Příjemné bydlení, doporučujeme.