Pronájem bytu, 2+kk, 63 m2

Kubištova, Podolí, Hl. m. Praha

14 000 Kč za měsíc
+ zálohy na služby 2.500,- Kč /měs. /max.2 os. + el. převod na nájemce; jistota 30.000,-Kč; provize 1 nájem + DPH
1941788
Klidná část obce
Panelová
Lodžie
7. ze 11
Fotka 5
Fotka 19
Fotka 1
Fotka 4

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k dlouhodobému pronájmu částečně zařízený byt s velkou lodžií, nacházející se v sedmém podlaží klidného panelového domu se dvěma výtahy. Hlavní výhodou tohoto bytu s neprůchozími pokoji je jeho nadčasová renovace, pečlivá údržba i klidná lokalita Podolí.
Vstupní dveře bytu nás zavedou do předsíně (cca 9m2), ze které jsou vstupy do jednotlivých místností. Po pravé straně předsíně nalezneme prostor pro skříně a věšák s botníkem, dále pak otevřeme postupně dveře na samostatnou toaletu (cca 1,44m2) a do koupelny (cca 4,2m2). V čele chodby vejdeme do ložnice (cca 14,2m2). Po levé straně chodby nalezneme prostorný obývací pokoj (cca 29m2) s kuchyňským koutem a s lodžií (cca 5,5m2).
Světlý obývací pokoj disponuje kuchyňskou linkou, jež je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (varná deska, elektrická trouba, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba) a od obytné části je oddělena praktickým barovým pultem. Francouzskými dveřmi vejdeme na prostornou zasklenou lodžii, jež může nabídnout příjemné posezení s otevřeným výhledem do okolí. Vstupní chodba je vybavena šatními skříněmi. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, je zde instalována také pračka. Okna bytu jsou vybavena žaluziemi, na podlahách je položena plovoucí podlaha či dlažba. K bytu náleží sklep (cca 2m2).
Plocha bytu je cca 60m2 plus lodžie cca 5,5m2. En. tř. „D“. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Hledáte-li bydlení s příjemnou možností posezení na lodžii, v atraktivní části Prahy 4 - Podolí, s výbornou dopravní dostupností i komfortu městského života a přesto v klidné lokalitě, mohu toto bydlení jedině doporučit. Prohlídky s vážnými zájemci jsou možné kdykoliv po telefonické dohodě.