Pronájem bytu, 2+kk, 56 m2

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Hl. m. Praha

34 800 Kč za měsíc
poplaty 1.000/osoba + elektřina a plyn.
Podlahová plocha
3. ze 6

Luxusní byt 2+kk o rozloze 56 m2, na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt se nachází ve 2. patře budovy po celkové rekonstrukci v jedné z nejžádánějších částí Prahy. Velice vyhledávaná lokalita, pouze pár kroků od stanice metra nebo tramvajové zastávky. V blízkosti jsou obchody, restaurace a kavárny.
Interiér bytu tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou a jídelním prostorem, moderní koupelna se sprchovým koutem, toaleta zvlášť, vstupní hala a komora. Součástí vybavení je také pračka se sušičkou. Byt má vlastní plynové vytápění a ohřev vody.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH