Pronájem bytu, 2+kk, 50 m2

Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Luxusní byt v klidné lokalitě blízko Milíčovského lesa. Nabízíme k pronájmu luxusní byt 2+kk o velikosti 50 m2 s balkónem (9,42 m2), který se nachází ve zvýšeném 1. NP v ulici Stříbrského. Byt tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnice, koupelna a komora. Kuchyňská linka je vybavená veškerými spotřebiči (sklokeramická varná deska, el. trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem, digestoř). V koupelně je vana a toaleta. V ceně nájmu je parkovcí stání v podzemních garážích. Dům se nachází v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností - pár minut od domu je autobusová zastávka Milíčov (2 minuty na Metro C - Háje). Na Metro Háje se dá dojít i pěšky cca za 10 minut. V okolí veškerá občanská vybavenost - školy, školky, kavárny, restaurace, lékárny, fitness, obchody atd. Lokalita nabízí spoustu zeleně v okolí - hned u domu se nachází Milíčovský les a 20 minut chůze je Hostivařská přehrada - krásné místo vhodné k procházkám a relaxu s koupalištěm. Velmi příjemné bydlení, doporučujeme.