Pronájem bytu, 2+kk, 43 m2

Bryksova, Černý Most, Hl. m. Praha

12 500 Kč za měsíc
Zálohy za služby: 3.000,-Kč/měs./nejvýše 3 os., + elektřina převod na nájemce; jistota: 25.000,-Kč; provize 12.500,-Kč + DPH
1942535
Centrum obce
Panelová
MHD
Lodžie
3. ze 9
Fotka 3
Fotka 8
Fotka 2
Fotka 4

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout světlý jižně orientovaný částečně vybavený byt 2+KK/L o velikosti 43,2m2, nacházející se ve 2. patře panelového domu se dvěma výtahy. K bytu vejdeme přes uzamykatelnou chodbu, společnou k užívání se sousedním bytem. Vstupní dveře bytu vedou do předsíně (cca 4,7m2), ve které je nová šatní skříň a věšák s botníkem. Proti vstupu otevřeme dveře do ložnice (cca 9,7m2), jež je zakončena francouzskými dveřmi vedoucími na lodžii (cca 3m2). Po pravé straně vstupní chodby nás dveře zavedou do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (cca 20m2), z něj pak vpravo pokračujeme do koupelny s toaletou cca (cca 4,7m2).
Hlavní místnost je vybavena zcela novou kuchyňskou linkou s varnou deskou, troubou a digestoří. Na zemi je dřevěná podlaha, v ložnici pocitově teplejší koberec, na chodbě a koupelně nalezneme dlažbu. Koupelna je prosklenými dveřmi prakticky dělena na dvě části, v zadní je instalována vana a toaleta, v přední části je umyvadlo se zrcadlem a pračka. Koupelna je nyní nově renovována. Celý byt je pečlivě udržovaný. Všechna okna v bytě jsou plastová se žaluziemi.
K bytu patří samostatně uzamykatelná komora (cca 1,2m2) na stejném patře.
Černý Most nabízí možnost veškerého kulturního, nákupního i sportovního vyžití, stejně jako výborné dopravní spojení MHD či autem. U domu se nachází také jesle, školka i škola. Byt je volný ihned. Energetická třída „D“. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Hledáte-li příjemné bydlení s výbornou dostupností veškeré infrastruktury, mohu Vám nabídku jedině doporučit.