Pronájem bytu, 2+1, 78 m2

Vinohradská, Praha, Hl. m. Praha

19 500 Kč za měsíc
+ 800 Kč/1 os./měs. služby + 3 000 Kč za elektřinu, plyn a vodu + 400 Kč internet Smart Box Plus
1946455
Centrum obce
Po rekonstrukci
230V
Lokální plynové
Telefon, Internet, Kabelová televize
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Silnice, MHD, Autobus
3.
Obrázek 1 k nabídce 1946455
Obrázek 2 k nabídce 1946455
Obrázek 3 k nabídce 1946455
Obrázek 4 k nabídce 1946455

Nabízíme Vám pronájem světlého a prostorného bytu 2+1 o celkové ploše 78,18 m2 s neprůchozími pokoji. Byt se nachází ve 3. patře (4. NP) s výtahem, je částečně zařízený, po kompletní rekonstrukci. Ložnice a kuchyně jsou orientovány na jih a do vnitrobloku, obývací pokoj do ulice. Součástí bytu a stávajícího vybavení je kuchyňská linka, vestavný el. sporák se sklokeramickou varnou deskou, MW trouba, myčka nádobí, vestavná lednice s mrazákem, digestoř, pračka, jídelní stůl a židle, šatní skříň, postel, noční stolky, psací stůl, komora. Koupelna s vanou je společně s WC. Plochy místností jsou: obývací pokoj 23,45 m2, ložnice 18,15 m2, koupelna s WC 5,53 m2, předsíň 15,46 m2 a komora 1,06 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha, korek a dlažba. Internet a kabelovou TV je možno připojit od Vodafone-UPC/O2. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti, 4 minuty chůze k metru A Jiřího z Poděbrad/Flora nebo OC Atrium Flora. Nabídka platí pouze pro nekuřáky bez psů a koček. Ihned volné k nastěhování s možností dlouhodobého nájmu a přihlášení se k trvalému pobytu.