Pronájem bytu, 1+kk, 25 m2

Vrážská, Radotín, Hl. m. Praha

7 950 Kč za měsíc
2950 Kč poplatky včetně energií, kauce jeden celý měs. nájem, provize jeden celý měsíční nájem. Každá další osoba platí + 1000 Kč měsíčně.
1949624
Panelová
8.
IMG_20200107_200226
1628379678-pczmzisshq
IMG_20200107_200133
1628379673-htrktwhwun

Nabízíme k pronájmu garsonku po rekonstrukci v bytovém domě v Praze 5 - Radotíně. Byt je vybavený malou kuchyňkou a může být prázdný nebo zařízen nábytkem. Internet v bytě je možný za zvýhodněných podmínek (300 Kč měsíčně). V domě je k dispozici i veřejná prádelna. V domě jsou dva výtahy. Jeden je nákladní a umožňuje snadnou přepravu jízdních kol a kočárků. Uzavření smlouvy je samozřejmostí, stejně tak jako v případě potřeby vystavení potvrzení o zajištění ubytování. Parkování je možné zdarma na ulici a nebo za poplatek ve dvoře objektu. Zastávka autobusu je 20 m od vchodu do domu a vlakové nádraží je 50 m od domu. V docházkové vzdálenosti je plná občanská vybavenost. Obchody s potravinami - Billa, Penny Market, Albert, Žabka; lékárna, cukrárna, hračkářství, drogerie, kadeřník, kavárna. V okolí domu je mnoho restaurací. Před domem je park s lavičkami. Řeka je 200 m od domu. Kolem řeky vede cyklostezka. V Radotíně je krytý i venkovní bazén, sauna, atletický stadion, fotbalové hřiště, sportovní hala. Z Radotína vede cyklostezka až do centra Prahy. V Radotíně jsou oba stupně základní školy, Gymnázium Oty Pavla a Střední odborné učiliště. Nájem pro 1 osobu je 7950 Kč + 2950 Kč poplatky, kauce jeden celý měs. nájem, provize také jeden celý měsíční nájem. Poplatky zahrnují i elektrickou energii, topení a vodu. Každá další osoba platí 1000 Kč měsíčně. Volný ihned.