Prodej bytu, 4+kk, 116 m2

Podlahová plocha
Smíšená
3. ze 4

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí k prodeji prostorný byt v řadovém domě s vlastní zahradou s pergolou, garáží, parkovacím stáním a sklepem. V domě jsou pouze dvě bytové jednotky.

Po vstupu do domu nás přivítá společná chodba s vedlejším bytem, kde najdeme také sklep a společnou technickou místnost. Dále je výstup na zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází sousední byt. Ve třetím nadzemní podlaží je k dispozici obývací pokoj s kuchyňskou linkou a dvě ložnice, koupelna s vanou a WC. Ve čtvrtém nadzemním podlaží (půdní vestavbě) se nachází další pokoj, WC a komora. Dále je ve sklepě příprava na saunu, sprchu, záchod a umyvadlo.

Dům je zateplený a má nová plastová okna. Přípojka plynu je na hranici pozemku.

Vinoř je klidná čtvrť na severovýchodní části Prahy. U domu staví autobus MHD, kterým se dostanete za jedenáct minut na metro trasy C Letňany. V dojezdové vzdálenosti obchodní centrum Letňany a Vinořský park.