Prodej bytu, 4+kk, 112 m2

Fotka 32
Fotka 27
Fotka 36

Dovoluji si Vám nabídnout za exkluzivní cenu 128 tis./m2 prostorný byt 4+kk s halou a velkým balkónem (11 m2) ve druhém podlaží cihlového domu v prémiové části Prahy 2 - Vinohrady, ul. Uruguayská. Byty prodáváme v tomto domě 2 na témž patře (tzn. celé patro domu) a to s možností oba byty propojit, čímž by mohl vzniknout byt o rozloze 218 m2 vč. velkého balkónu orientovaného do zeleného vnitrobloku. Velkou výhodou obou bytů je orientace na obě strany domu a obojí do zeleně. Klima je zde opravdu příjemné, osobně zde žiji přes 13 let. Prodávaný byt se skládá ze tří neprůchozích pokojů, jednoho průchozího pokoje, kuchyňského koutu, prostorné haly vhodné jako jídelna, koupelny, toalety, předsíně a balkónu s komorou (2,7 m2). Dispozici bytu lze velmi variabilně upravit, jen jedna stěna procházející bytem je nosná, ostatní jsou příčky, např. jak je navrženo na přiloženém 3D půdorysu. Vytápění je vlastním plynovým kotlem, ohřev vody boilerem. Na podlahách jsou původní parkety, dlažby a plovoucí podlaha, okna jsou původní. Dům je zatím v původním stavu, ale společenství vlastníků má zájem o co nejzažší rekonstrukci, zejm. výměnu oken, páteřních rozvodů, v blízké budoucnosti novou střechu, sklepy a výstavbu výtahu. Ulice je velmi klidná, perfektně dostupná (nebojujete s jedosměrkami:)), v okolí je velké množství kaváren, vináren a restaurací všeho druhu a vše potřebné vč. stanice metra, zastávek tramvají i autobusů na Náměstí Míru. V ulici i ve vnitrobloku je velké množství stromů a zeleně, což zajišťuje velmi příjemné klima hlavně v letních měsících a znatelně čistší ovzduší. Byt je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv právních vad či omezení. Financování je možné hypotéčním úvěrem se kterým vám zdarma a kvalitně pomůžeme. Kvalitní právní servis vč. úhrady advokátní úschovy je u naší společnosti samozřejmostí. Byt je připraven ihned k prodeji, prohlídky a rezervace budou možné od příštího týdne. Energetickou třídu G uvádíme z důvodu absence energetického štítku.