Prodej bytu, 3+kk, 86 m2

Fotka 11
Fotka 6
Fotka 10

Krásný byt s dvěma balkóny v klidné lokalitě přímo u parku. Nabízíme k prodeji krásný byt 3+kk o velikosti 86 m2, který se nachází ve 2. patře domu s výtahem v ulici Nad Mlýnským potokem. Byt tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a se vstupem na balkón, dvě ložnice (jedna se vstupem na balkón), koupelna, toaleta a komora. Kuchyňská linka je vybavená veškerými spotřebiči (lednice, myčka nádobí, trouba, varná deska, digestoř). V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. Další vybavení: veškeré osvětlení, velké množství skříní. K bytu náleží parkovací místo v domě. Dům se nachází v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností - nedaleko je autobusová zastávka Dubeč (cca 20 minut na metro Skalka). V okolí veškerá občanská vybavenost - školy, školky, restaurace, kavárny, obchody. Nedaleko se nachází krásný přírodní park Říčanka - místo vhodné k procházkám či sportu. Krásné bydlení a skvělá investice, doporučujeme.

Zajišťujeme i rekonstrukci bytů a rodinných domů. Pokud byste chtěli na dané nemovitosti něco změnit. Naše realitní kancelář Vam pomůže zajistit i úklid.