Prodej bytu, 3+1, 65 m2

MHD
Lodžie
2. ze 8

Byt v družstevním vlastnictví (anuita splacena) o velikosti 3+1 v Lamačově ulici. Byt se nachází ve velmi klidné části Hlubočep přímo nad Prokopským údolím. Zajímavostí je, že dům stojí v oplocené zahradě s brankou. Z lodžie je krásný výhled do tiché ulice, ve které se nachází nově postavený kostel. Jednotka má 65 m2, působí však větším prostorovým dojmem. Předsíň je rozdělena na vstupní část a oddělenou uživatelskou. Voda v bytě je ohřívána bojlerem. Ve vstupní části předsíně je umístěna praktická komora. Obývací pokoj má vstup do lodžie, kde se dá příjemně relaxovat. Kuchyň je samostatná. Dále má byt dvě ložnice, samostatné WC a prostornou koupelnu se sprchovým koutem. K bytu náleží sklepní kóje. Do Prokopského údolí dojdete za deset minut. V okolí jsou veškeré služby, škola, školka, poliklinika. Výborné spojení tramvají do centra Prahy. Dostatek parkovacích míst v okolí domu. Velmi hezké místo, příjemné bydlení.