Pronájem bytu, 2+1, 60 m2

Vejprnická, Plzeň, okres Plzeň-město, Plzeňský

10 000 Kč za měsíc
cena včetně záloh na služby, energie na nájemce převedené, kauce 20.000,- Kč, provize RK jeden nájem
1966885
Podlahová plocha
Panelová
Dobrý
Telefon, Internet, Kabelová televize
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
4. ze 8

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v Plzni Vejprnická ulice. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře panelového domu s novým výtahem a náleží k ní komora v mezipatře, dále je v domě kočárkárna a sušárna. Po vstupu do bytu se ocitneme v prostorné chodbě, kde po levé straně se nachází prostorná šatna, naproti ní se nachází samostatné WC. Vpravo od vstupu do bytu se dále nalézá kuchyně se zachovalou linkou a sporákem, dále je v kuchyni skříň na potraviny. Z kuchyně je dále vchod do koupelny s vanou a umyvadlem a dalšího pokoje. Posledním pokojem je obývací pokoj s výhledem do zeleně a na velké parkoviště přes ulici. na podlaze v pokojích jsou položené koberce a pod nimi jsou parkety. Vytápění i ohřev vody je dálkový, okna jsou plastová. Velkou výhodou jsou dvě parkoviště, dále zastávka tramvaje č. 2 přímo před domem a vzdálenost do centra dvě zastávky tramvají. V okolí domu je dobrá občanská vybavenost. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu pouze pro občany ČR s čistým trestním rejstříkem a pokud možno bez domácích mazlíčků. PENB kategorie G. Vzhledem k lokalitě doporučujeme vaší pozornosti.