Prodej domu, Rodinný, 60 m2

Lokální tuhá paliva
Místní zdroj
Autobus, Silnice

dům se nachází na okraji Nalžovských Hor na břehu nad hladinou rybníka Novec, mimo možnosti zatopení. Jedná se o přízemní stavbu ze smíšeného zdiva bez podsklepení, s možností vybudování obytného podkroví. Obytná část má vstupní chodbu, obytnou kuchyni, ložnici, komoru s možností vybudování sociálního zařízení. Dům je v původním stavu, včetně zachovaných neporušených klenutých stropů. Na obytnou část navazuje maštálka a na ní stodola se vstupem do půdního prostoru. Na zahradě se nachází studna. Dům je potřeba rekonstruovat, v současné době odpojen od elektriky, voda možná z vlastní studny nebo z městského vodovodu (přípojka cca 60 m), kanalizaci je možno řešit jímkou, ČOV nebo přečerpáváním do městské kanalizace. Po rekonstrukci poskytne novým majitelům krásné bydlení na břehu rybníka s naprostým soukromím. V Nalžovských Horách je nová základní škola, dvě restaurace, lékařská péče, obchod, autobusová doprava do Klatov, Horažďovic a Sušice.