Pronájem domu, Rodinný, 85 m2

Mikulůvka, okres Vsetín, Zlínský

14 400 Kč za měsíc
+ vodné stočné 700 Kč/měs. + elektřina 1.800 Kč/měs. + dřevo k topení; Kauce 20.000 Kč, + provize RK
1978273
Poloha domu
V bloku
Zastavěná plocha
Podlahová plocha
Dřevěná
Přízemní
Lokální tuhá paliva
Veřejná kanalizace
Silnice, Autobus

Nabízíme k pronájmu RD o dispozici 2+1 v obci Mikulůvka. Dům se nachází v centru obce a proběhla zde rekonstrukce, která zahrnuje novou zateplenou fasádu z palubek, zateplení střechy, zateplení stropů, nová plastová okna, nové zateplené plovoucí podlahy v pokojích, nová koupelna se sprchovým koutem a WC kombi. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, která vytápí celý objekt. V kuchyni je nová kuchyňská linka s kombinovaným sporákem. Dispozici domu doplňuje ještě veranda a velká komora. Dům se pronajímá nezařízený. Voda obecní, topení krbovými kamny, ohřev vody novým el. bojlerem. U domu jsou pozemky k užívání o ploše 32 m2 s parkovacím místem a dvorkem se zámkovou dlažbou. Cena nájmu 14.000 Kč/měs. + záloha na vodné a stočné 700 Kč/měs. + elektřina 1.800 Kč/měs. + dřevo k topení. Kauce 20.000 Kč. K pronájmu RD 2+1 v obci Mikulůvka.