Prodej komerčního objektu, Restaurace, 117 m2

Plyn
Plynovod
Silnice, MHD, Autobus

Nabízíme na prodej stylovou kavárnu a vinárnu přímo v centru Mariánských Lázní. Nachází nedaleko od Zpívající fontány a lázeňské kolonády. Součástí je prostorná, klidná terasa s posezením a fontánkou, která dolaďuje příjemné prostředí. Kavárna je velmi navštěvovaná, nabízí svým hostům velmi komfortní posezení, které pravidelně ožívá živými jazzovými koncerty. Celkem 45 míst, součástí je krb a kuchyňka. Kavárna je umístěna v lázeňském rodinném domu Villa ART cafe, ve které proběhla pečlivá rekonstrukce přízemí, 1. patra a suterénu s kavárnou ( stropy izolace, podlahy, dveře, veškeré rozvody, omítky, malby, atd. ) včetně nově provedeného odizolování a odvodnění kolem objektu, parkoviště, zahradních úprav, přístupového schodiště ( vše v žule ). Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě ohřev teplé vody je z centrálního plynového turbo kotle, topení v podlaze. Součástí kavárny jsou společenské prostory s barem a krbem, sociální zařízení pro klienty, prostory pro personál ( šatna ), kuchyňské zázemí, úklidová komora, sklady. Suterén má ještě jeden přístup z boku za účelem zásobování, odvozu odpadků, atd. Parkování zdarma u objektu. V bezprostřední blízkosti je zmíněná lázeňská kolonáda, městský park, divadlo, muzeum, MHD, lékař. V pěší dostupnosti také lanovka, sjezdovka, les. Doporučujeme !