Prodej bytu, 2+kk, 58 m2

Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Balkón
2.

Nabízíme na prodej luxusní byt 2+kk s prostornou terasou a komorou v Mariánských Lázních, na pěkném místě v ul. U zastávky. Nachází se v 1. patře nového, cihlového bytového domu Rezidence Avimar s eurovýtahem, která patří mezi reprezentativní domy v této lokalitě. Celková plocha bytu je 57,46 m2, čistá plocha bytu 51,66 m2. Dispozičně: obývací pokoj +kk 21,80 m2, ložnice 12,38 m2, koupelna 5,52 m2, WC 1,34 m2, předsíň + komora 9,06 m2, balkón 5,80 m2. Byt je velmi útulný, zařízen moderním, kvalitním nábytkem. Z oken a z terasy je výhled do zeleně a na rodinné domy v okolí. Komora je součástí bytu, nyní využívána jako úklidová. Rezidence je pravidelně udržována, má čtyři podlaží s jedenácti luxusními bytovými jednotkami, součástí je uzamykatelný pozemek s parkováním. Jedná se o nadstandartní bydlení v bezprostřední blízkosti městského parku s léčivými prameny. V bezprostřední blízkosti je také městská nemocnice, autobusové a vlakové nadraží. MHD přímo u domu. Do centra města 10 min procházkovou chůzí. Doporučujeme !