Prodej bytu, 2+1, 65 m2

Veřejná kanalizace
Silnice, MHD, Autobus
3.

Nabízíme na prodej pěkný byt 2+1 v centru Mariánských Lázní, v bezprostřední blízkosti lázeňské kolonády se zpívající fontánou a léčivými prameny, ul. Poštovní. Nachází se ve 2. patře historického cihlového domu bez výtahu. Výměra 64,60 m2. Dispozičně: kuchyň 8 m2, pokoj 16 m2, pokoj 16,70 m2, WC 1,60 m2, koupelna 2,60 m2, předsíň 3,50 m2, půdní komora 16,20 m2. Prošel celkovou rekonstrukcí - nová eurookna, nová kuchyňská linka, nová koupelna se sprchovým koutem, nové WC, nové dveře, apod. Podlahy - v kuchyni, předsíni a soc. zařízení dlažba, v pokoji a ložnici plovoucí podlaha. Okna orientována na západ a východ, z předsíně a kuchyně je výhled do městského parku a ul. Anglická, z pokoje a ložnice částečně na Hlavní třídu a na okolní historické domy. Byt je útulný, působí pozitivním dojmem. Lokální elektrické topení, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K dispozici je včetně zařízení, které je součástí prodeje ( v ceně ). Dům je celkově ve velmi dobrém stavu, pravidelně udržován ( nová eurookna na chodbách, upravené vnitřní prostory, nové vchodové dveře). Nedaleko od domu je MHD, městský park, les s mnoha turistickými stezkami, tenisové kurty. Byt je vhodný k okamžitému bydlení bez nutnosti větších investic.