Prodej domu, Rodinný, 118 m2

Zastavěná plocha
Přízemní
Dobrý

Máme pro Vás velmi sympatické bydlení v rodinném domě v Leči, která je částí obce Liteň.

Tento rodinný dům byl původně jedno velké stavení, které je nyní katastrálně rozděleno na dva rodinné domy a do prodeje jde RD v přední části. Má samostatnou zahradu, příjezd i vchod.
Nyní je v dispozici 2+1 v přízemí domu o rozměrech cca 60 m2 s možností rekonstrukce půdy s plnou výškou stropu a stejnými rozměry.
Nabízí velmi příjemnou rovinatou zahradu, vlastní vjezd, terasu, parkovací stání, přípravu na stavbu dalšího parkovacího stání. Po vstupu do domu vejdete do vstupní chodby, hned naproti je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vlevo od chodby je prostorná kuchyňská linka s jídelní koutem. Z kuchyně jsou samostatné vstupy do obývací části domu a ložnice.

Topení je řešeno elektrickým kotlem nebo kamny. Do domu je možno zavést také plyn, ten je na hranici pozemku. Je zde obecní vodovod a jímka. Střecha domu je přibližně 15 let stará. Okna jsou původní špaletová. Venkovní omítka také původní. Na domě je provedena částečná rekonstrukce, při prohlídce Vám majitel rád vše přiblíží.

Lokalita v Leči Vám nabízí klid, krásné výhledy a nepřeberné množství kulturních i turistických cílů.
Je zde časté autobusové i vlakové spojení s Berounem, školy, školky, lékaři - občanská vybavenost v Litni.

Městys Liteň leží ve Středočeském kraji v okrese Beroun 30 kilometrů jihozápadně od hlavního města Prahy. Jsou zde krásné výhledy na okolní kopce, na golfové hřiště v Karlštejně.

Městys Liteň je rozdělen do dvou katastrů a čtyř částí. Největší částí městyse je Liteň, dále Běleč, Leč a Vlence. Území obce spadá do CHKO Český kras. V obci se nachází barokní zámek se zámeckým parkem a barokně přestavěný gotický kostel sv. Petra a Pavla. Zajímavou kulturní památkou je hrobka rodiny Daubků postavená v klasicistickém stylu. V minulosti v obci také žila židovská menšina, po které zde zůstal židovský hřbitov, který je jedním z nejstarších dochovaných v České republice.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat