Prodej domu, Rodinný, 152 m2

Lokální plynové
Veřejná kanalizace
Autobus, Silnice

K prodeji nabízíme samostatně stojící rodinný dům v Lišově v klidné části s velkou prosluněnou zahradou a nádherným výhledem do přírody. Celková plocha pozemku je 1 121 m2. Dispozice domu je 5+1. V přízemí se nachází velká obytná místnost s otevřeným schodištěm a krbovými kamny. Místnost je propojená s kuchyní a jídelnou, samostatným pokojem a velkou koupelnou. V koupelně je vana i sprchový kout, wc a komora pro pračku (zde je též umístěný bojler na ohřev vody). V prvním patře se nachází otevřený prostor s balkonem, který lze využít jako obývací část nebo pracovnu, dále dva samostatné pokoje, uzavřená šatna a koupelna s vanou a wc. Dům má nízké provozní náklady, podlahové vytápění - elektrokotlem nebo krbem (výměník) a kompletní sítě včetně plynu. U domu je dále garáž s venkovním zastřešeným stáním (54 m2), na zahradě udírna a dva kotce pro psy. V obci je veškerá občanská vybavenost, četné možnosti kulturního a sportovního vyžití. Dobrá dostupnost do Českých Budějovic a Třeboně. Volné po dohodě ihned, financování zajištěno. Cena je včetně provize RK a právních služeb.