Prodej domu, Rodinný, 252 m2

Lokální plynové, Lokální tuhá paliva
Veřejná kanalizace
Silnice, Autobus

K prodeji stylově zařízený rodinný dům s okrasnou zahradou v obci Krouna, okr. Chrudim. Nemovitost lze využít k celoročnímu trvalému bydlení i rodinné rekreaci. Objekt je samostatně stojící, zděný, dvoupodlažní o dispozici 4+1. Celková plocha pozemku 940 m2, zastavěná plocha 252 m2. Součástí prodeje je veškeré vybavení rodinného domu i s el. Zabezpečovacím systémem Jablotron ovládaný na dálku. Dům prošel kompletní revitalizací (nová dřevěná dvojitá okna, celodřevěné schodiště, podlahy, masivní vchodové i vnitřní dveře, kachlové kamna, koupelna, inženýrské sítě atd.). Rozčlenění - 1NP. se skládá z kuchyně, obytné místnosti se schodištěm do podkroví, ložnice, chodby, pokoje, jídelny, koupelny, wc, komory, skladu a Podkroví pokoj, komora se vstupem na prostornou půdu. K domu naleží také příslušenství - garáž 18 m2, druhá garáž 16 m2, pergola 14 m2, venkovní bazén 24 m2, sklad 9m2, dílna 9 m2. Zavedeny veškeré inženýrské sítě (veřejný vodovod, elektřina, plyn, kanalizace). Vytápění zajišťuje kombinovaný plynový kotel a nebo krbové kachlové kamna uzpůsobeny tak aby rozváděli teplo po celém domě. V nepřítomnosti na dálku lze vytápět celý dům. Příjezd autem po obecní komunikaci přímo až na pozemek. V obci Krouna se nachází veškerá občanská vybavenost (doktoři, obchody, škola, školka, úřad, pošta atd.) Výborná dopravní autobusová i železniční dostupnost do okolních měst cca do 30 min.(trasy Chrudim 30 km, Havlíčkův Brod 30km, Žďár nad Sázavou 35km, Hlinsko 9 km, Polička 18km, Ždírec nad Doubravou 20 km.) Zastávka vzdálena 5 minut od chalupy. Doporučujeme prohlídku krásného udržovaného domu. Rádi vám pomůžeme s financováním. Při rychlém jednání sleva. Bližší informace vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.