Prodej komerčního objektu, Obchodní prostory, 180 m2

SDC16881.JPG
SDC16885.JPG
SDC16866.JPG

Nabízíme k prodeji komerční prostor 4+1 v obci Křišťanovice. V současné době je zde provozována restaurace. V přízemí domu se nachází místnost restaurace s barovým pultem, 2x WC pro hosty a 1x WC se sprchou pro personál, chodba, kuchyňka, kancelář a další 4 místnosti. Stavba byla zkolaudována v roce 1985. Stavba je kolaudována jako restaurace, nabízí se možnost přestavby na dvě a více bytových jednotek, popřípadě obchod. Zastavěná plocha je 227 m2. Vytápění budovy je na tuhá paliva. Budova má přípojku elektřiny a vody. V blízkosti se nachází přehrada Harta. Zájemci o prohlídku dle domluvy s panem Hořínkem.