Prodej domu, Rodinný, 210 m2

a0-rd-pro-velkou-rodinu.jpg
a1-rd-pro-velkou-rodinu.jpg
a2-rd-pro-velkou-rodinu.jpg

Exkluzivně nabízíme dvoupodlažní rodinný dům s pochůznou půdou. Dům není podsklepen, je napojen na obecní kanalizaci a vodu. Na pozemku je i studna vyztužená skružemi o hloubce cca 6-7 m, hloubka vody je průměrně cca 3,5 – 4 m. Přízemí domu o obytné ploše 110 m2 má vstupní chodbu, 4 obytné místnosti a kuchyň, spíž, koupelnu s vanou, umývadlem a WC. Přízemí je vytápěno el. energiíí. Okna v přízemí jsou špaletová. Další samostatná bytová jednotka 4 + 1 o obytné ploše 100 m2, s koupelnou vybavenou vanou a umývadlem a odděleným WC se nachází v 1 poschodí domu. Tato jednotka je vytápěná krbovými kamny s výměníkem o výkonu 18 kW, kdy v každé místnosti je umístěn radiátor. V případě menší potřeby vytápění je možnost využít nainstalované el. topení. Okna jsou plastová, dvojskla – sedm komor. Na obývací pokoj navazuje terasa. Nemovitost je připravena k rekonstrukci, kdy nabízíme dvě varianty v 3D, v části fotogalerie. Varianta A - první tři dispozice - je určena pro jednu rodinu. Varianta B - následné 3 dispozice, kdy je dům rozdělen do dvou bytových jednotek, kdy byt v přízemí má vstup z boku domu a vstup do obytné jednotky v patře je přes přístavbu do zahrady.
Zahrada je rozčleněna na pracovní (ovocnou a zeleninovou zahradu) a rekreační část s nyní nefunkčním kruhovým bazénem. Vedle obytného domu je zděná stavba s komorou a sklepem, dále navazují přístřešky pro grilování – s krbem a udírnou, další přístřešek pro skladování dřeva a přístřešek pro kutily a přístřešek na zahradní náčiní.
Obec Kojetice se nachází v okrese Mělník, kraj Středočeský. Rozkládá se asi čtrnáct kilometrů jižně od Mělníka a tři kilometry jižně od města Neratovice. Autem se dopravíte k Metru Letňany, Ládví nebo Kobylisy za cca 25 min. Železniční doprava – Po trati 070 vedou linky S3 a R3 (Praha-Vršovice - Mladá Boleslav) v rámci pražského systému Esko. Autobusová doprava – autobusové linky Vás dopraví do těchto cílů: Líbeznice, Libiš, Mělník, Neratovice, Odolena Voda, Praha, Štětí.