Prodej domu, Rodinný, 105 m2

Veřejná kanalizace
MHD, Autobus
Terasa

Nabízím vám ke koupi krajní řadový dům v klidné nové zástavbě na okraji města Klecany, které jsou pouhých 10 min od kraje Prahy.
Dům z roku 2015 disponuje užitnou plochou 105 m2 a dále pochozí půdou o rozloze 66 m2 a udržovanou zahradou. K domu přísluší dvě parkovací stání s elektrickou bránou. Zahrada je osázena okrasnými dřevinami a ovocnými stromy a její součástí je zapuštěný bazén, závlaha a zahradní domek. Celoroční posezení venku zajišťuje nová moderní hliníková pergola a terasa z roku 2021 se vstupem z obývacího pokoje.
Samotný dům o dispozici 4+kk poskytuje velkorysý prostor pro rodinu s dětmi. V přízemí se nachází chodba se zádveřím s vestavěným úložným prostorem pro elektrokotel, bojler a pračku se sušičkou. Samozřejmostí je i dostatek vestavěných skříní a elegantní nástěnný botník v celé šíři chodby. Dále je v přízemí samostatné WC s umyvadlem a komora. Kuchyň je plně vybavena vestavěnými spotřebiči Whirlpool s šestým smyslem, oproti běžnému standardu disponuje navíc vinotékou a dodatečnou druhou lednicí a mrazákem.
V patře domu se nachází tři samostatné prostorné pokoje. Jeden z pokojů je zařízen na míru vestavěným nábytkem včetně sklápěcí postele a prostorné skříně. V patře je umístěna koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC s umyvadlem. Další úložné prostory nabízí chodba s vestavěnou skříní a komodami. Rodinný dům nabízí velmi dobře řešené vestavěné úložné prostory ve většině pokojů. Na všech oknech jsou instalovány venkovní rolety. Zahrada, parkovací stání a vstup do domu je zabezpečen kamerovým systémem. Elektřina 230V a 400V, síťové rozvody v každém pokoji, vodovod a kanalizace obecní, plyn na hranici pozemku. Vytápění celého domu zajišťuje elektrokotel a podlahové topení.
Jedná se o velmi klidnou lokalitu na samém kraji obce s plnou občanskou vybaveností (2 samoobsluhy, lékárna, zdravotnické středisko, pošta, ZŠ, MŠ). Dále pak několik vyhledávaných restaurací a kaváren. Přímý autobus na Kobylisy 5 min pěšky od domu, centrum obce 1 km, metro C Kobylisy dostupné 8 min autem. Lokalita je oblíbená pro široké sportovní vyžití díky poloze na cyklostezce z Tróji podél řeky Vltavy, kde se nachází i přívoz do Roztok.
“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”