Prodej komerčního objektu, Ubytování, 330 m2

Po rekonstrukci
Veřejná kanalizace
Silnice, Autobus

Nabízíme na prodej krásný rodinný pension v Karlových Varech, ve velmi atraktivní lokalitě nedaleko od lázeňského centra. Jedná se o vilou residenční čtvrť, ul. Tyršova. Dům je postaven na klidném a tichém jižním svahu, ze dvou stran je obklopený lázeňskými lesy. Tento 90 let starý stylový dům je po celkové rekonstrukci, má čtyři obytná podlaží. Zastavěná plocha domu je 118 m2. Celková obytná plocha 330 m2. Rozdělen na pension a obytnou část pro majitele. Pension a obytná část jsou odděleny. Dům má nová dřevěná okna / typu Euro / , novou zateplenou fasádu, nové centrální plynové topení - radiátory, v jídelně a chodbě pensionu podlahové topení, nové rozvody vody a elektřiny. Je napojen na městský vodovod / všude teče pitná voda / a kanalizaci. Pension má čtyři pokoje 1 x 2, 2 x 3 a 1 x apartmá 2 + 2, tedy celkem 12 lůžek. Každý pokoj má svoji koupelnu / sprchu, WC, umyvadlo/ , pokoje mají připojení na centrální TV anténu. Dále do prostoru pensionu patří jídelna s kuchyňským koutem a chodba se samostatným vchodem. V obytné části pro majitele jsou dva samostatné byty. Jeden apartmán - byt v přízemí, nachází se zde pokoj s kuchyňským koutem ,koupelna ,WC, předsíňka, chodba s komorou. Apartmán má samostatný vchod ze zahrady. V přízemí je také zázemí pensionu. Druhý byt ve druhém podlaží a podkroví, jedná se o obytný prostor s kuchyňským koutem, chodba a dva balkony na jednom patře + společný prostor, dva pokoje a koupelna v podkroví. Dům stojí na pozemku s udržovanou zahradou, ve které jsou upravená místa na sezení a grilování a parkovací plochy. Příjemný výhled do okolí se spoustou zeleně, které je vhodné k relaxačním procházkám. Přístupová komunikace je slepá, takže místo není rušeno projíždějícími automobily. Jedná se o velmi zajímavou možnost podnikání v zavedeném penzionu s výborným jménem spojenou s komfortním bydlením na dobré adrese. Doporučujeme !