Prodej komerčního objektu, Jiný, 34 m2

Chebská, Karlovy Vary, okres Karlovy Vary, Karlovarský

Prodejní cena nemovitosti na dotaz v RK.
1953431
Přízemní

Naše společnost Vám zprostředkuje prodeji nebytový prostor o 34m² v OV zařízený jako BAR který leží na rušné třídě karlovarské čtvrti Dvory. Nabízená nemovitost k tomuto užívání splňuje vekteré normy. Prostor je vybavený barovým pultem a posezením. Dále vzduchotechnikou (odsáváním), klimatizací, přímotopnými el. radiátory, kamerovým rozvodem, rozvodem vody, stropním větrákem a třemi WC.
Okno je plastové, podlahu tvoří dlažba. Není podmínkou, tento prostor užívám jako BAR. Parkování je zajištěno podélným stáním na vyhrazených místech. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat k domluvení prohlídky. Ev. číslo: 24046.