Prodej domu, Rodinný, 242 m2

Vlak, Dálnice, Autobus
Balkón
Terasa

Nabízíme Vám k prodeji poctivou cihlovou stavbu z devadesátých let v perfektním stavu. Před 5 lety byla dělána nová střecha.
Na dvou patrech najdeme nad sebou stejné byty 3+1 se samostatným vchodem ze společného schodiště, v přízemí užitnou plochu ještě doplňují praktické místnosti jako prádelna, herna, dílna a sklad s okny a také sklípek a dvougaráž.
Každý byt má užitnou plochu 84,9 m2 a kromě obývacího pokoje, dvou ložnic a koupelny tu najdeme kuchyň s prostornou jídelnou, spíž a komoru. Jeden z bytů je v původním stavu, druhý prošel před 12 lety rekonstrukcí. Oba mají balkon s nádherným výhledem na okolní kopce a hrad Točník, díky šikovnému zasazení do svažitého pozemku má jeden byt terasu s přímým vstupem na zahradu.
Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, vytápění je řešeno plynovým kotlem, který je možné časově naprogramovat podle potřeb. Ke kvalitě bydlení přispívá i možnost topení ovládat dálkově přes mobilní telefon, stejně tak i zabezpečovací zařízení.
Celková výměra pozemku je 601 m2, zahrada je udržovaná, je do ní zasazen pěkný altán, který láká k odpočinku. Pozemek je zatravněný, je ohraničen živým plotem a další zeleň máte nedaleko - 400 m nad domem se nachází oblíbený lesopark Dražovka. Lokalita je díky tomu velmi zajímavá - dům je ve slepé klidné ulici s vilami, na kopci, takže s nádhernými výhledy a přitom si do 10 min můžete dojít do centra, kde jsou obchody a služby. Jen 300 m toto místo dělí od nejbližší školy a školky.
Hořovice jsou rychle se rozvíjející město poblíž dálnice D5 mezi Prahou a Plzní, obklopené Brdskými lesy. Praha i Plzeň je tak jednoduše dostupná autem po dálnici nebo autobusem s přímými spoji do Prahy, nabízí se i využití vlakového nádraží.
Tento dům uspokojí rodinu, která má ráda velký prostor nebo může ideálně sloužit k vícegeneračnímu bydlení. Přijďte se přesvědčit na prohlídku, jak je dům pěkně udržovaný a zajímavě řešený, v úžasné klidné lokalitě s nádherným výhledem.
PENB domu se právě zpracovává, zatím uvádíme G.