Pronájem domu, Rodinný, 190 m2

Obrázek 2 k nabídce 1861525
Obrázek 3 k nabídce 1861525
Obrázek 4 k nabídce 1861525

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu moderně řešený rodinný dům s dispozicemi 4+1+kk, UP 190 m2, s dvorkem na příjemné posezení v zeleni a předzahrádkou, ve vedlejší, klidné ulici v centrální části Brno-Slatina.

Dispozice domu: v přízemí nízkoenergeticky řešeného domu se nachází
- obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, kuchyně s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, zádveří a hala, komora, schodiště do patra,
2.NP: spojený obývací prostor s KK, chodba, koupelna s vanou.
Z kuchyně je přímý vstup na útulný dvorek, pro posezení v zeleni, s květinovou výzdobou. V suterénu se nachází sklep s dílnou pro kutily.
Dům je částečně zařízen. V kuchyni jsou moderní KL s kvalitními elektrospotřebiči - pračkou, myčkou, lednicí s mrazákem, plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, digestoří). K dispozici je rovněž sedačka, nábytkové skříně a skříňky, šatní skříně v ložnici a věšáková stěna v chodbě, vybavení je řešeno vkusně a byly použity kvalitní materiály.
Dům je zateplen, má novou fasádu, nová plastová okna a sítě proti hmyzu. Na podlahách je ve všech prostorách kvalitní dlažba, plovoucí podlaha a USB-desky s kobercem. Nemovitost má vlastní plynový kotel na vytápění, v kuchyni a v jídelně je podlahové topení navozující příjemné klima, v ostatních místnostech jsou radiátory.
Plocha parkově upraveného dvorku činí cca 20 m2. Parkování možné na klidné komunikaci před domem.
Umístění skýtá výbornou dostupnost k letišti i dálnici D1. V blízkosti se nachází samotné centrum městské části, obchodní střediska, školy, školky, zastávka MHD. Možnost výletů na kole i turistiky do okolí. Vhodné pro rodinu i zahraniční managery. Na přání majitele bez domácích mazlíčků. Vratná jistota je ve výši dvou měsíčních poplatků. Dům je volný od října 2019.
Tento dům je řešen velmi prakticky, najdete v něm vše potřebné pro spokojené bydlení, doporučujeme prohlídku. Další informace Vám ráda poskytne naše makléřka.