Prodej domu, Rodinný, 150 m2

Bílovec, okres Nový Jičín, Moravskoslezský

Inzerci zveřejňujeme se svolením majitele.
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
Podlahová plocha
Přízemní
Před rekonstrukcí
230V
Lokální tuhá paliva
Veřejná kanalizace
Autobus

Naše společnost Vám nabízí částečně podsklepený rodinný dům ve velmi žádané a klidné lokalitě obce Výškovice u Bílovce. Je ihned obyvatelný, ale doporučujeme další rekonstrukci s možnosti využití zajímavého potenciálu pro realizaci moderní stavby při zachování původního charakteru domu. Tato nemovitost je vhodná k podnikatelské činnosti, popř. k pronájmu nebo klasickému bydlení. Na menší oplocené zahradě rostou ovocné stromy a keře. Možnost parkování automobilů přímo na parcele (cca 2 místa). Přízemí budovy je dispozičně řešeno bytovou jednotkou 3+1, kterou propojuje chodba s výstupem do podkroví, komory, technické místnosti, garáže, koupelny se sprchovým koutem a samostatným WC Kombi a třech obytných pokojů s kuchyní. Z propojovací chodby vejdete venkovními dveřmi na dvorek se vstupem do garáže a dílny. V půdních prostorech je možná realizace dalších bytové jednotky. Dům byl částečně rekonstruován před 3 lety - plastová okna s parapety, oprava dřevěné střešní konstrukce, střešní krytina - asfaltový šindel, okapové svody, fasáda, rozvody vody v plastu, rozvody elektřiny v mědi. Podlahy tvoří keramická dlažba a koberce. Vytápění do ústředního topení je realizováno ekologickým kotlem na uhlí nebo peletky popřípadě elekttrickým kotlem. Ohřev na teplou vodu je zajištěn el. bojlerem. Odpady v plastu. Odpady jsou svedeny do žumpy. Elektřina 230 i 380 V. Energetický štítek v současné době není k dispozici, proto dle zákona uvádíme energetickou třídu G. Velkou výhodou polohy domu je návaznost dostupnosti do blízkých aglomerací Ostrava cca 21 minut, Opava cca 23, Bílovec 10, Nový Jičín 27, minut jízdou automobilem. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka meziměstského autobusu. Občanská vybavenost ve všech směrech v blízkém Bílovci. Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením. Pro další informace kontaktujte našeho makléře.