Webinář - Zkouška profesní kvalifikace i pro nováčky za výhodnou cenu + další novinka pro makléře

18.4.2021

Vážení členové RKČR,

dovolte, abychom vás opět formou webináře, seznámili s výhodnější možností získání zkoušky profesní kvalifikace. Tento model je vhodný i pro vaše nováčky v oboru, a to ve spojení Zkouška + příprava za velmi příjemnou cenu.  Webinářem Vás provede jako obvykle pan Libor Urban.

Webinář je pro členy RKČR zcela ZDARMA a je určen také pro ty z Vás, kteří musí nebo chtějí vykonat zkoušku profesní kvalifikace a získat Osvědčení, které jim umožní pracovat v jakékoliv RK, případně i samostatně na své IČO.

Na tomto webináři se dozvíte:

-    zda musíte či nemusíte zkoušku absolvovat,
-    jak se na ni co nejlépe a za minimální náklady efektivně připravit, a to včetně nováčků v oboru, kterým můžete tento webinář doporučit. Pro ně máme připraven cenově i časově velmi výhodný nový model a mnoho jich zkoušku již takto úspěšně absolvovalo.
-    průběh zkoušky a její obsah
-    kritéria a kompetence, které je třeba splnit
-    hodnocení
-    další požadavky MMR a metodiky

Zároveň zde bude více představen nový online kurz Daňová evidence s příklady a využitím pro makléře, případně i jakékoliv další živnostníky.

Zde je odkaz pro přihlášení na přístup do webináře, není třeba nic instalovat ani se registrovat:

Termín webináře je 22. 4. 2021 od 20:00 do cca 21:00 hod.

Místnost bude otevřena od 19.50 hod

Vaše Realitní komora