Webinář  Komplexní přípravný online kurz + zkouška profesní kvalifikace i pro nováčky za výhodnou cenu

22.3.2021

Vážení členové RKČR,

dovolte, abychom vás formou webináře, seznámili s novou možností získání zkoušky profesní kvalifikace, která je vhodná i pro vaše nováčky v oboru. Webinářem Vás provede jako obvykle pan Libor Urban, majitel společnosti Kurzy Sprint s.r.o., která je Ministerstvem pro místní rozvoj autorizována pro vykonávání zkoušek a udělování Osvědčení s neomezenou platností, které je třeba pro vázanou živnost dle nového Zákona o realitním zprostředkování.

Na tomto webináři se dozvíte, zda musíte či nemusíte zkoušku absolvovat, případně jak se na ni co nejlépe a za minimální náklady efektivně připravit, a to včetně nováčků v oboru, kterým můžete tento webinář doporučit. Pro ně máme připraven cenově i časově velmi výhodný balíček online kurzů včetně zkoušky – podrobnosti na webináři.

Webinář je pro členy RKČR zcela ZDARMA a je určen pro ty z Vás, kteří musí nebo chtějí vykonat zkoušku profesní kvalifikace, případně jsou nováčky v oboru a chtějí připravit a zároveň vykonat zkoušku a získat Osvědčení, které jim umožní pracovat v jakékoliv RK, případně i samostatně na své IČO.

Předáme Vám zkušenosti z již proběhlých zkoušek (v řádu stovek) a také informaci, jaký je vlastní průběh samotné zkoušky, její obsah, hodnocení, kompetence a kritéria, která je nutná splnit a seznámit s dalšími požadavky Ministerstva pro místní rozvoj a Národní soustavy kvalifikací.

Zároveň zde bude vysvětlena situace a možnosti, resp. případné omezení vzdělávání a vykonávání zkoušek v nouzovém stavu a po případném postupném rozvolnění, možnosti nových i mimořádných termínů pro celé RK apod.

Zde je odkaz pro přihlášení na přístup do webináře, není třeba nic instalovat ani se registrovat:

Termín webináře je 25. 3. 2021 od 20:00 do cca 21:00 hod.

Místnost bude otevřena od 19.50 hod.

Vaše Realitní komora